Przejdź do treści
keys-1380134_1920
Maglownice MKB serwis Kobyłka

Naprawa przekładni kierowniczych

Marek i Krzysztof Bochacz

Maglownica - co to takiego?

maglownica

Maglownica to potoczna nazwa przekładni kierowniczej – ten element wyposażenia występuje w większości modeli współczesnych samochodów i odpowiada za przenoszenie ruchu kierownicy na mechanizm zwrotniczy, powodujący skręt kół. 

W pełni sprawna maglownica to niezwykle ważna kwestia – ma ona wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego tak ważne jest, aby dbać o jej dobry stan.

Jak każda część eksploatacyjna samochodu, również maglownice zużywają się i ulegają uszkodzeniom – wraz z liczbą przebytych kilometrów i napotykaniem różnego rodzaju przeszkód na drodze, stopniowo pojawiają się niepokojące objawy: luzy w przekładni, wycieki, brak wspomagania lub stukanie w trakcie skręcania kierownicą.

MAGLOWNICA

Regeneracja maglownic

Koszt nowej maglownicy może być naprawdę bardzo wysoki.
Dużo tańszym, a równie skutecznym rozwiązaniem jest regeneracja maglownic.
Decydując się na regenerację uzyskamy taki sam efekt, lecz zaoszczędzimy sporo pieniędzy.

Regeneracja maglownicy wykonana przez profesjonalistów przywraca jej wszystkie właściwości i sprawia, że bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów zdecydowanie się zwiększa, a komfort jazdy poprawia.

Dodatkowo, po regeneracji maglownicy wyraźnie widać poprawę ekonomii jazdy – usługa powinna obejmować dokładną weryfikację wszystkich elementów maglownicy, ich wyczyszczenia, kontroli szczelności i przetestowania sprawności.

OSZCZĘDNOŚĆ

Regeneracja maglownicy to niższy koszt niż zakup nowej

ZLEĆ PROFESJONALISTOM

Usługa powinna obejmować dokładną weryfikację wszystkich elementów maglownicy

KOMFORT

Po regeneracji maglownicy wyraźnie widać poprawę komfortu jazdy